Футбол проти футболу

Футбол називається Асоціація футболу, або частіше просто футбол в більшій частині світу. В Америці слово футбол відноситься до американський футболФутболКількість гравців 11 гравців на команду на полі в будь-який момент часу 11 гравців на команду на полі в будь-який момент часу, включаючи воротаря Об'єкт гри Завдання гри - набрати очки, переносячи м'яч за межі лінії дотику суперника. (Кожен такий екземпляр називається дотиком вниз). Також забиваючи, натискаючи його між поштою воріт під назвою Польовий гол. Забити гол. У кожному кінці поля є мета. Мета гри - покласти м'яч у ворота ворота. Термін Чотири 15-хвилинних чверті, з перервою на півтори години після другої чверті. Ігровий годинник часто зупиняється між іграми. 90 хвилин. 45 хвилин на кожну половину гри. Додається час, щоб компенсувати час, що минув. М'яч Широкий сфероїд, довжиною близько 11 дюймів (28 см) і близько 22 дюймів (56 см) в окружності в центрі і важить близько 0,875 фунтів. Куляста куля Вища ліга Національна футбольна ліга (NFL) Прем'єр-ліга Барклая (Англія), Ла Ліга (Іспанія), Бундесліга (Німеччина), Серія А (Італія), Ліга 1 (Франція) Що це? Американський футбол - це гра з сильною фізичною агресією з гравцями, які мають швидкість, силу та вибухову небезпеку, для чого потрібні носити каски та накладки.. Футбол (у більшості країн його називають футболом або футболом) - найпопулярніший вид спорту у світі. Мета гри полягає в забиванні голів, ударами м'яча в сітку за штангу воріт. Країни США, Канада Світової Поле Довжина: 120 ярдів (109,728 метрів) в цілому (100 ярдів (91,44 метри) ігрового поля, з двома кінцевими зонами 10 ярд (9,144 метра)) Ширина: 48 футів (48,768 метрів) Стандартна-> лінія дотику (довжина): від 90 м (100 м) до 120 м (130 м); Лінія цілі (ширина): від 45 м (50 м) до 90 м (100 м) Міжнародні матчі -> Лінія дотику (довжина): від 100 м (110 м) до 110 м (120 м); Лінія цілі (ширина): від 64 м (70 м) до 75 м (80 м) Діючі чемпіони світу Канзаські міські начальники Франція Кількість ампірів / суддів 3 - 6 арбітрів плюс огляд стендів 3 арбітра Заміна Необмежений 3 гравці за гру Вищий орган управління НФЛ ФІФА Розмір програвача НФЛ гравець, бренд Бендон, 70 кг. (155 фунтів.) Становила в один момент 67 кг. (149 фунтів.) - найлегший гравець у NFL з 2010 року, тоді як найбільший гравець у NFL склав 162,3 кг (358 фунтів.) Найбільший біг назад - 122 кг (268 фунтів.) Брендон Джекобс. будь-якого розміру. Більш високі гравці вважають за краще захищати Захисна передача Шолом, накладка на плечі / груди / захисник, накладки на гомілки і захисний кожух обов'язково потрібні. Гомілки гомілки, Черевики. Основні турніри Плей-офф в НФЛ Кубок світу, Ліга чемпіонів УЄФА, Кубок FA, Копа-дель-Рей, DFB Pokal, Coppa Italia, Coupe de France Контактний спорт? Так; технічно колізійний спорт Так